NAADAME Fender Edda

 

NAADAME Fender Edda, * 31.12.2014

F: Ch. CASARO de la Forzandanza

(Ch. MITO do Vale Do Lethes x ALEXANDRA de La Forzandanza)

M: BERNADETA Fender Edda

(IChRus La Fler ETERNAL FLAME x CARMEN James Box)

ABSOLÚTNY VÍŤAZ SLOVAKIA DOG CUP 2016/

SLOVAKIA DOG CUP 2016 ABSOLUT WINNER

VÍŤAZ FCI SKUPINY SLOVAKIA DOG CUP 2016 /

SLOVAKIA DOG CUP FCI GROUP WINNER

VÍŤAZ PLEMENA BOXER SLOVAKIA DOG CUP 2016

SLOVAKIA DOG CUP 2016 BOXER WINNER

VÍŤAZ BOXERLIGA 2016 / BOXERLIGA 2016 WINNER

VÍŤAZ BOXER RATING 2016 /

BOXER RATING 2016 WINNER

2x BEST IN SHOW WINNER

JUNIOR BEST IN SHOW WINNER

Res. JUNIOR BEST IN SHOW

3x BOG, 5xRes. BOG,  2x BOG - 3

2x JUNIOR BIG

15x BOB, 3x JUNIOR BOB, 2x BOS

2 x BIS PUPPY

1x R. BIS PUPPY

BIS BABY - 3

BEST BABY

CENTRALEUROPEAN JUNIOR WINNER

CENTRALEUROPEAN VICE WINNER

HOPE OF FUTURE WINNER

JUNIOR JAHRESIEGER (CZ)

VÍŤAZ ROKA / JAHRESSIEGER (SK)

VÍŤAZ ROKA / JAHRESSIEGER + BEST MALE (H)

JUNIOR CLUB WINNER (H +SK)

"VA" WINNER SHOW WINNER - VA 1

NIGHT WINNER, NIGHT BEST MALE

ABSOLUT NIGHT WINNER

Mr. BOXER 2016

GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER

BEST JUNIOR MALE (H)

BEST JUNIOR BOXER (H)

VÍŤAZ SLOVENSKA MLADÝCH /

SLOVAKIA JUNIOR WINNER

BABY & PUPPY NIGHT WINNER

SLOVAKIA PUPPY CHAMPION

SLOVAKIA JUNIOR CHAMPION

SLOVAKIA CHAMPION

CZECH JUNIOR CHAMPION

9x CACIB, R, CACIB

17 x CAC

6x CAJC (SK)

3x CAJC (CZ)

3x HPJ

 

ED - 0/0

Spondylóza - 0

HD - 0/1

 

IPO 1

 

 PEDIGREE/ Rodowód

 

    KRYTIA / DECKEN / MATING

 

VÝSTAVY / EXPO / WYSTAWY

 

7. 6.  2015 IDS Nitra - Derby Winner ShowVN 1, BIS BABY 3

Jozef Šuster/ Dr. Miroslav Guniš (SK)

 

13. 6.  2015 Klub Winner Poľný Kesov VN 1, BEST BABY

Sergej Vanža (SK)

 

4. 7. 2015 NDS Veľká IdaVN 1

Kvetka Židková (SK)

 

5. 7. 2015 IDS Veľká Ida  VN1, BIS PUPPY

Sergej Vanža (SK) / Eleonóra Fischerová (SK)

 

16. 8. 2015 OVP Vrbové - VN 1,  BIS PUPPY

Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

21. 8. 2015 IDS Bratislava  - VN 1

Ing. Jaroslav Matyáš (SK)

 

22. 8. 2015 IDS Bratislava  - VN 1

Vladimír Javorčík (SK)

 

5. 9. 2015 JSZ Bojnice -VN 1

Ľubomír Perniš (SK)

 

5. 9. 2015 Boxer Night Gala Show  BojniceBABY PUPPY NIGHT WINNER

 

6. 9. 2015 VA Winner Show Bojnice - VN 1

Ing. Radim Fiala (CZ)

 

17. 10. 2015 JSZ Praha - Rychety (CZ)-V1, CAJC, Jugendjahressieger

Sergej Vanža  (SK)

 

18. 10. 2015 CEBS Praha - Rychety (CZ)-V1, CAJC, Centraleuropean Junior Winner

Jiří Suchý (CZ)

 

24. 10. 2015 IDS Bratislava -V1, CAJC

Igor Selimovič (HR)

 

16. 1. 2016 CACIB Nitra - V1, CAJC, BOB, Reserve BIG

Mgr. Janka Janek / Ing. Jaroslav Matyáš

 

17. 1. 2016 CACIB Nitra - V1, CAJC, BOB, Reserve BIG, JUNIOR BIG, Reserve JUNIOR BIS

Sergej Vanža  (SK) /  Dr. Vladimír Piskay  (SK) /  Leoš Jančík (CZ)

 

21. 1. 2016  - SLOVAKIA PUPPY CHAMPION &  SLOVAKIA JUNIOR CHAMPION

 

6. 2. 2016 CACIB Brno (CZ) - V1, CAJC, JUNIOR BOB

Tuovinen Olavi (FIN)

 

6. 2. 2016 - CZECH JUNIOR CHAMPION

 

18. 2. 2016 CACIB Budapest (H) - V1, HPJ, JUNIOR BOB, BOS

László Erdös  (H)

 

21. 2. 2016 CACIB Budapest (H) - V1, HPJ, JUNIOR BOB, BOB, BIG - 3

Vladimír Piskay (SK)

 

3. 4. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG

Dr. Gabriela Ridarčíková (SK) / Miroslav Václavík (CZ)

 

16. 4. 2016 Klub. W. Eger (H) V1, HPJ, JUNIOR KLUB WINNER, BEST JUNIOR MALE, BEST JUNIOR BOXER 

Ľubomír Perniš (SK) / MVDr. Jaromír Špicera (CZ)

 

17. 4. 2016 CEBS Eger (H) - V1, CAC, HOME OF FUTURE WINNER, CENTRALEUROPEN VICE WINNER  

Iwona Magdziarska (PL)

 

7. 5. 2016 CAC, Lučenec (SK) - V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých / Slovakia Junior Winner, BOB, JUNIOR BIG, BIG, JUNIOR BEST IN SHOW, BEST IN SHOW   

Vladimír Javorčík (SK), Lozič Željko (SRB), Dr. Gabriela Ridarčíková, Ing. Jaroslav Matyáš

 

8. 5. 2016 CACIB, Lučenec V1, CAJC, BOB,  BIG-2, JUNIOR BEST IN SHOW, BEST IN SHOW   

Radványi Tamás (HU),  Peter Firic (SRB)

 

10. 6. 2016 CAC Nitra - V1, CAC

MVDr. Juraj Frey (SK)

 

11. 6. 2016 CACIB Nitra V1, CAC, CACIB, GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER, BOB 

Dušan Paunovič (SRB)

 

12. 6. 2016 CACIB Nitra V1, CAC, CACIB, BOB 

Tibor Havelka (SK)

 

18. 6. 2016 Klubová výstava Bojnice-  V1, CAJC, Klubový víťaz mladých / Junior Club Winner, Mr. BOXER, BOB

Anna Bogucka (PL)

 

2. 7. 2016 NDS Veľká IdaV1, CAC,BOS

Kvetka Žideková (SK)

 

3. 7. 2016 IDS Veľká IdaV1,CAC,R. CACIB

MVDr. Miroslav Fišman (SK)

 

20. 8. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS

Sergej Vanža (SK) / László Papp (RO) / Miroslav Václavík (CZ)

 

21. 8. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB

Jozef Šuster (SK)

 

3. 9. 2016 Výročná výstava / Jahressieger Šoporňa V1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Jahressieger

Glázer György (H)

 

3. 9. 2015 Boxer Night Gala Show Šoporňa NIGHT WINNER, NIGHT BEST MALE, ABSOLUT NIGHT WINNER

Tóth Zsuzsana (H), Arnošt Žarski (CZ), Vladimír Tomaščík (SK)

 

4. 9. 2015 VA Winner Show Šoporňa - V1, ČKŠ, VA 1, WINNER SHOW WINNER, BOB

Vladímír Javorčík (SK)

 

15. 10. 2016 Jahressieger Budapest V1,  CAC,  Jahressieger, BEST MALE, BOS

Várszegi Zsófia (H) / Anders Härnman (SWE)

 

5. 11. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB,

Antonín Karban (CZ)

 

6. 11. 2016 CACIB Bratislava (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, Res.BIG

Vladimír Javorčík (SK) / Savvas Hadjisavvas (CY)

 

3. 12. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 3

Bispo Pedro Ivo (PT) /Bojan Matakovič (HR)

 

 

 4. 12. 2016 CACIB Nitra (SK) - V1, CAC, CACIB, BOB, BIG 2

Zak Hidajat (AUS)

 

14. 1. 2017 CACIB Nitra (SK)-  V1, CAC

Jozef Šuster (SK)
 
14. 1. 2017 Slovenský šampión krásy / CHAMPION OF SLOVAKIA !!!